.:MobMT2:.

Forum serwera MobMT2

Ogłoszenie

Start serwera 1 Kwietnia!

#1 2012-03-26 15:21:19

Maciek2466

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Rekrutacja do teamu !

Witam serdecznie wszystkich !
Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Cie do naszego Teamu!



Do zgarnięcia:
[SGM]
[GM]



Pytania:
1. Imie
2. Wiek
3. Skąd jesteś?
4. Jakie masz doświadczenie?
5. Kim chciałbyś zostać?(GM czy ClientMaster)
6. Byłeś już kiedyś GM lub ClientMasterem?
7. Ile czasu spędzasz dziennie przy komputerze?
8. Ile byś spędzał na rozbudowę serwera?
9. Czy podoba Ci się nasz serwer?
10. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?
11. Znajomość komend
12. Znajomość gry
13. Jesteś Agresywny czy Spokojny? Umiesz się opanować gdy ktoś Cie obraża?




Serdecznie zapraszamy !
Team MobMT2

Offline

 

#2 2012-03-26 16:51:00

Koxsik

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

1. Imie:Adrian
2. Wiek:18
3. Skąd jesteś?Koszalin
4. Jakie masz doświadczenie?Mam troche mailem swoj serw i na 3 dedykach GM
5. Kim chciałbyś zostać?(GM czy ClientMaster) Gm
6. Byłeś już kiedyś GM lub ClientMasterem? h@/Sgm/GM
7. Ile czasu spędzasz dziennie przy komputerze?Hmm zalezy tak od 14 do 21/22 potem nauka
8. Ile byś spędzał na rozbudowę serwera? Jak bym mogl pomagac to zawsze
9. Czy podoba Ci się nasz serwer? Tak ale niewiem dokladnie bo jeszcze off
10. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać? Bylem H@ na swojim serwie Pare razy na dedyku i na hamakach i raz na zagranicznym lubie pomagac gracza robic im eventy troche jak bym mogl bym pomogl w technice bo cos umiem ^^ bym rozwiązywał konflikty graczy bym zawsze odpisywał wrazie problemów
11. Znajomość komend te podstawe perfekt ale te nowe np: co weszly na XenoX nie znam
12. Znajomość gry:Hmm z 5lat jak jeszcze były 3 serwy i można bylo bugowac pd
13. Jesteś Agresywny czy Spokojny? Umiesz się opanować gdy ktoś Cie obraża? Jestem Taki humorek i spokojny jak ktos mnie obraza olewam to mam swoje zdanie o sobie
Pozdro:Koxsik dla teamu MobMT2
ps: jak zobaczylem nazwe serwa na mpc przeczylem 1 raz noob ale pomyleczka

Offline

 

#3 2012-03-27 15:05:03

karik

Nowy

Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

1.Karol pseudonim : Karik lub Lapias
2.14 lat
3.Sieraków
4.Gram w tą gre od 2008 roku więc bardzo umiem w to grać.Na Metin2 PL miałem 89  lvl ale skończyłem gre bo okradli i usunąłem konto
5.Wystarczy GM
6.Byłem GA/GM/SGM na dwóch servach kolegi a na jednym byłem u kolegi z gry.
7.Zależy czasami po 5 godzin czasami więcej czasami mniej.
8.Zawsze jak bedę na komputerze.Bede robił w co mojej mocy i co będziecie mi kazali zrobić to zrobie .
9.Jak na razie to mi się podoba zobaczymy jaki bedzie jak bedzie ON ale sądze że jest dobry
10.Bardzo lubię to gre moge wam pomóc kiedy chcecie, bylem juz GM na innych servach tak jak już pisałem wcześniej. Bardzo bym chciał
11.Znam komendy z serva mojego kolegi
12.Gre znam bardzo dobrze tak jak pisałem że gram od 2008 roku no to więc ... ;p
13.Jak grałem pierwszy rok to byłem dosyć agresywny i odpisywałem przekleństwa ale z czasem się uspokojiłem i jest git .Teraz gram i nic nieodpisuje komuś kto mnie obraża.
Pozdro dla TEAMU MobMt2 od Karik albo jak kto woli Lapias.  Sory że od cb Adrian zabrałem te ,,pozdro dla teamu'' ;p
Mam nadzieje że się wam spodobam z opisu ;p.

Offline

 

#4 2012-03-27 20:41:14

Cpunek

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

1. Imie:Damian
2. Wiek:15
3. Skąd jesteś?:Zielona Góra
4. Jakie masz doświadczenie?:Duze,gralem w metina 3,5lata wbilem 80lvl ninja arch 71 woj mental ;] Nie bylem nigdy GM ale ucze sie bardzo szybko i dobrze wystarczy mi wytlumaczyc,lubie duzo pomagac ;]
5. Kim chciałbyś zostać?(GM czy ClientMaster):GM duzo pomagam udzielam sie jak moge jezeli ktos by potrzebowal pomocy sluze nia ;]
6. Byłeś już kiedyś GM lub ClientMasterem?Nie ale tak jak pisalem wczesniej potrafie sie szybko uczyc 5/10min i znam wszystko ;]
7. Ile czasu spędzasz dziennie przy komputerze?Oj bardzo duzo prawie caly czas do szkoly nie chodze
8. Ile byś spędzał na rozbudowę serwera?:z 10/12h dziennie oczywiscie jezeli h@ by czegos potrzebowal to bym sie postaral to zrobic zeby on co innego juz robil ;]
9. Czy podoba Ci się nasz serwer? :Oczywiscie fajnie rozbudowany ;]
10. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:To ze mam 15lat nie znaczy ze nie potrafie ogarniac ;] Nigdy przenigdy nie uzywalem jakich kolwiek hackow ;] pomagam jak moge tak jak pisalem nawet moge sie skladac na server ;]
11. Znajomość komend:Komendy moge znac w 5min ;]
12. Znajomość gry: bardzo duza  ;]
13. Jesteś Agresywny czy Spokojny? Umiesz się opanować gdy ktoś Cie obraża?Jestes spokojnym,jezeli ktos mnie obraza to ja poprostu na to leje i koncze wtedy z nim rozmowe bo niema sensu taka rozmowa jezeli ktos ma mnie tyrac ;]


Sry za przecinki ale pisalem na szybko i troszku mam z tym problem nie wstydze sie o tym pisac ;]

Offline

 

#5 2012-03-28 10:34:04

michaczarny

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

Pytania:
1. Michal
2. 15lat
3.warszawa
4. Jakie masz doświadczenie=Duze
5. Kim chciałbyś zostać?(GM czy ClientMaster) Interesuje mnie gm lub sgm ale to juz wy podejmiecie ta decyzje.
6. Byłeś już kiedyś GM lub ClientMasterem?: Tak byłem na serwerze kaladar.
7. Ile czasu spędzasz dziennie przy komputerze? 12h
8. Ile byś spędzał na rozbudowę serwera? bede spedzal tyle czasu ile sie da.
9. Czy podoba Ci się nasz serwer?  Tak
10. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?- Oferuje pomoc wszystkim gracza i administracji. Jestem Ogarniętą osobą. Umiem rozwiązać spory pomiędzy ludźmi.
Gdy zostane gm lub sgm napewno wprowadzę miłą atmosferę i wiele innych
11. Znajomość komend-Dobra
12. Znajomość gry-Wiem wszystko o tej grze
13. Jesteś Agresywny czy Spokojny? Umiesz się opanować gdy ktoś Cie obraża? Jestem spokojny. Jeżeli widzę ze osoba która mnie wyzywa jest niedojrzała to jej nie odpisuje bo sie wkońcu jej znudzi

Offline

 

#6 2012-03-28 15:34:11

Matimati222

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

Wyniki poznacie 29.03.2012r. !

Offline

 

#7 2012-03-28 16:13:57

LandrynA

Nowy

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

Pytania:
1. Imię :Dominik.
2. Wiek : 17 latek .
3. Skąd jesteś? : A z Rzeszowa jestem.
4. Jakie masz doświadczenie? : Trudno samemu się ocenić myślę że około 9/10. Ale H@ oceni ile naprawdę.
5. Kim chciałbyś zostać?(GM czy ClientMaster) : Chciałbym zostać GM
6. Byłeś już kiedyś GM lub ClientMasterem? : Tak byłem kilka razy GM.
7. Ile czasu spędzasz dziennie przy komputerze? : Na tygodniu około 5 - 6 godzin, weekendy 8-10 godzin.
8. Ile byś spędzał na rozbudowę serwera? : Ile tylko można oby był jak najlepszy!
9. Czy podoba Ci się nasz serwer? : Zobaczymy 1 kwietnia
10. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać? : Ponieważ chcę ogarniać serwa z tak zwanych "dzieci neo". Nienawidzę graczy którzy ułatwiają sobie grę wspomagaczami typu DMG.
11. Znajomość komend : Komendy ogarnięte!
12. Znajomość gry : Bardzo duża , gram od powstania 1 serwera pl;)
13. Jesteś Agresywny czy Spokojny? Umiesz się opanować gdy ktoś Cie obraża? :Powiem tak. Bardziej spokojny , umiem zachować umiar. Wiecie każdy ma prawo napisać przekleństwo , ale bez przesady:P

Offline

 

#8 2012-03-28 22:41:03

 T3RROR

Nowy

37507582
Call me!
Skąd: Elblag
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja do teamu !

1 . Witam mam na imię Konrad  .
2 . Mam 16 lat .
3 . Jestem z dość dużej miejscowości Elbląg .
4 . Głównie jestem samoukiem , jednakże prowadziłem dwa prywatne serwery Metin2 oraz jestem Moderatorem Dedykowanego Serwera ProMT2 ( Moderator Ercesi . PL ) , ( Projektuję również własne strony ) .
5 . Gdybym został wybrany , bardziej zależało bi mi na posadzie GameMastera gdyż posiadam większe doświadczenie .
6 . Jak już wspomniałem prowadziłem 2 prywatne serwery hamachi więc byłeem HA / GM
7 . Przy komputerze jakże w grze spędzam 10h + dziennie  ( Doyek zagwarantuję lub inni którzy mnie znają ;* )
8 . Mam wiele interesujących  , własnych pomysłów do gry : ) .
9 . Serwer : Dla mnie wygląda to tak , słyszałem ekipę serwera więc wiem że to nie nie będzie byle co . . . .
10 . Jestem perfekcjonistą , dopóki czegoś nie zrobię dobrze , to robię aż się uda i łatwo się nie poddaję . Pomoc z mojej strony była by ogromna ( Doyek jako świadek ; ) . Nie tylko pomagałbym nad pomysłami lecz , postarałbym się o miłą atmosferę dzięki której będzie się lepiej grało .
11 . Znajomość Komend , hmm co nie co to ja wiem o komendach skoro byłem GM . . . ( Co przyniesie czas to się okażę )
12 . W metina gram od 7 roku życia . Na Polskim metinie osiągnąłem 68 POZIOM SERWER MonoliT , nick : SniperSoul , DragonT .
13 . Umiem się opanować . Gdy ktoś mnie obraża nie reaguję na to i staram się zignorować .
Pozdrawiam Team oraz Administrację < 3


Jeżeli masz problem napisz na GG : 37507582 lub na PW a postaram ci się pomóc ; )
Jeżeli pomogłem to daj + ; )

Offline

 
Twórcy: Mati & Maciek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlotbtw.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.ziip88.pun.pl www.4funmt2.pun.pl